Kontaktai

Reikia profesionalios apskaitos? Su malonumu lauksime jūsų skambučio ar elektroninio laiško. Norite pabendrauti pasitarti atvykite pas mus. 

Aplankykite mus

Adresas: Kalvarijų g. 143/116, Vilnius 08221

PARAŠYKITE MUMS

El. paštas: info@kvantumas.lt

Susisiekite su mumis

Tel. +370 601 86 002

DUK

Visų pirma, detaliai išanalizuosime Jūsų pateiktą pirminę informaciją apie Jūsų įmonę ir suformuosime bei pasiūlysime Jums palankiausią paslaugų paketą. Priėmę abiems šalims palankų sprendimą, aptarsime tolimesnių darbų eigą ir trukmę. Priėmus ir aptarus su vadovu atitinkamus sprendimus, susisieksime su buvusiu buhalteriu ar buhalterinių paslaugų įmone pateikdami užklausą dėl reikiamų dokumentų ir ataskaitų pateikimo. Esant informacijos trūkumui teikiame prašymą dėl informacijos patikslinimo, priešingu atveju – nedelsiant pradėsime darbus. Vadovui pateiksime apibendrintas išvadas apie esamą situaciją, konsultuosime apie iškilusias problemas bei priimsime tinkamus ir įmonei palankius sprendimus. Toliau, kartu su vadovu derinsime tolimesnę darbų eigą ir sieksime ilgalaikio bendradarbiavimo. 

Į MB „Kvantumas“ buhalterinės paslaugos kainą įtraukta: tinkamai įvertinti bei įvesti į buhaterinės apskaitos sistemą pateikiamus pirminius apskaitos dokumentus, užpildyti periodines (mėnesines, metines ir pan.) privalomas ataskaitas, pateikti įmonės vadovams informaciją apie einamojo mėnesio mokėtinus darbo užmokesčius bei mokesčius, metinius pelno ir kitus mokesčius bei kitus būtinus mokėjimus, teikti periodines ataskaitas VMI, SoDra ir kitoms kontroliuojančioms institucijoms.
Klientui pageidaujant, teikiamos ir papildomos paslaugos: specifinės įmonės veiklos ataskaitos, įmonės vidaus dokumentų rengimas, įsakymų, sprendimų ir kitų dokumentų ruošimas, teikiamos konsultacijos.

rawpixel-com-589084